„Bio sam blizu Partizana"
25. 01. 2024. 06:30
ФОТО: Инстаграм
Ofanzivni vezista mogao je da obuče dres kluba iz Humske:
- Ove zime sam bio baš blizu dolaska u crno-bele. Vodili su se razgovori sa ljudima iz Seula, ali nije se desilo. Malo je falilo da budem saigrač sa Nikolom Antićem, igrali smo zajedno u Vojvodini. Baš zbog Novosađana nisam hteo da dođem u Partizan, to je moj klub. Predsednik Zbiljić je moj kućni prijatelj i zbog njega nisam hteo da uradim to - jasan je Paločević.