Igrači Partizana pismom se obratili navijačima

25. 11. 2025. 06:30

ФОТО: С. Сандић

Partizan danas (18.45) igra najvažniju utakmicu ove sezone.

Pred crno-belima je utakmica sa Nekseom, a u slučaju pobede tim trenera Đorđa Ćirkovića bi obezbedio plasman u TOP 16 Lige Evrope.

Povodom predstojećeg duela sa timom iz Našica, rukometaši Partizana obratili su se navijačima pismom i zamolili ih za fer i korektno navijanje na večerašnjem meču.

“Dragi navijači, zajedno smo vratili Partizan tamo gde mu je mesto - na tron srpskog rukometa i među najbolje evropske klubove.

Prethodnih meseci bilo je teško gledati prazne tribine i čuti samo tišinu u trenucima kada je podrška najpotrebnija.

Ipak, iz svih tih utakmica izašli smo kao pobednici.

Bili smo tihi heroji bitke koju bijemo za čast i ponos Partizana, ali taj period je sada iza nas.

San o punim tribinama konačno će biti stvarnost.

U utorak budite naša snaga, motiv i odraz ljubavi prema klubu.

Neka Evropa vidi ko su najbolji navijači na svetu!“.