„Nemoguće je da dođem na Zvezdinu klupu, neću u Spartak iz Moskve"

15. 12. 2025. 08:30

ФОТО: ЕПА

Od vašeg odlaska iz Partizana, klub iz Humske promenio je osmoricu trenera?

- To je haos, koji ne sme da se dozvoli. Neko nije dobro radio. Nemoguće je napraviti neki boljitak sa toliko promena trenera - kazuje Miroslav Đukić, nekadašnji reprezentativac, potom i trener Partizana.

Bilo je i onih koji su se vraćali, čiji put sledite u budućnosti?

- Moja vrata su uvek otvorena za Partizan. Nikad nisam zatvorio vrata Humske jer je Partizan moj klub. Svetinja. Uvek sam tu kad je potrebno za klub.

Pre crno-bele klupe da li je moguće da vas vidimo u Crvenoj zvezdi?

- Ne! Nemoguće je da dođem na Zvezdinu klupu.

Prethodnih dana pominjali ste se kao novi trener Spartaka iz Moskve?

- Bilo bi previše da budu dva Srbina u kratkom roku u Spartaku. Nema ništa od preuzimanja Spartaka.

Odmarate već previše od trenerskog angažmana?

- Ne odmaram. Osećam se kao trener. Čekam neki ozbiljan projekat. Bude uvek kontakata, ali za sad ništa konkretno. Malo sam se povukao i distancirao, nema me mnogo u medijima. Volim ovu profesiju, živim za to, čekam pravu ponudu.